Tūpk! Stok!

LOW IMPACT

Kas yra LOW IMPACT?

Lėto tempo “Low Impact” treniruotės – Tai žemo ir vidutinio intensyvumo treniruotės, kurios tiks bet kokį fizinį pasirengimą turintiems žmonėms. Į šią grupę, įeina šios treniruotės:

Slow and strong

Tai vidutinio intensyvumo treniruotės, kurios pagrįstos pilateso ir kalanetikos metodikomis. Tai funkcinė treniruotė, kurios metu stiprinami giluminiai ir paviršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Joje gausu jėgos, tempimo, koordinacijos, pusiausvyros pratymų. Intensyvumas 1-3 . Trukmė 45 min. Sudėtingumas 2-3. Kalorijos 200-350. Įranga: kamuoliai, elastinės juostos.

Body Sculpt

Tai vidutinio intensyvumo treniruotės, kurių metu naudojami svareliai, elastinės juostos. Atliekami jėgos pratimai, skirti viso kūno raumenims, kartais išskiriant konkrečias kūno zonas, pvz: sėdmenų ir kojų arba kūno centro, rankų ir nugaros. Jėgos pratimai derinami su mobilumo, koordinacijos, stabilumo pratimais. Intensyvumas 2-3. Trukmė 45 min. Sudėtingumas 1-3. Kalorijos 250-350. Įranga: svareliai, elastinės juostos.

Piyo

tai vidutinio intensyvumo treniruotė, kurios metu persipina jogos, pilateso ir jėgos treniruočių metodikos. Tai funkcinė treniruotė, joje lavinamos jėgos, pusiausvyros, tempimo, koordinacijos ypatybės. Intensyvumas 2-3. Trukmė 45 min. Sudėtingumas 1-3. Kalorijos 300-350. Įranga – .

Circle training

Tai vidutinio intensyvumo treniruotės, kurių metu sportuotojai yra sustatomi ratu ir parengiamos pratimų stotelės. Pratimai atsliekami intervalais. Naudojant inventorių atliekami fumkciniai, jėgos pratimai. Lavinami kūno judesiai, raumenų jėga. Stiprinamas kūno centras. Gerinama širdies, kraujagyslių sistema. Tai treniruočių rūšis, kurioje sudeginamas didelis kiekis kca. Intensyvumas 3-3. Trukmė 45 min. Sudėtingumas 2-3. Kalorijos 400-600. Įranga: TRX diržai, svareliai, body pump štangelė, elastinės juostos, jėgos kamuoliai, giros, preso suolelis, stepai.

Core

Tai lengvo ir vidutinio intensyvumo treniruotės, kurių metu dėmesys skiriamas kūno centrui. Kūno centras – tai nugara, pilvo presas ir sėdmenys. Šios treniruotės metu stiprinamas visas kūno centras, įtraukiami laikysenos gerinimo pratimai, pratimai mobilumui didinti. Intensyvumas 1-3. Trukmė 45 min. Sudėtingumas 1-3. Kalorijos 200-250 kcal. Įranga: svareliai, elastinės juostos.

Yoga

Tai lėto intensyvumo fizinė praktika. Joga, tai kūno pusiausvyros kūrimas, ugdant jėgą ir lankstumą kartu. To siekiama pozų pagalba, kiekviena iš jų turi specifinę fizinę naudą. Taip pat praktikiuojami kvėpavimo pratimai. Intensyvumas 1-3. Trukmė 45 min. Sudėtingumas 1-3. Kalorijos apie 250 kcal.

Booty builder

Tai treniruotės skirtos, stiprinti apatinę kūno dalį. Stiprinami kojų raumenys ir sėdmenys. Didžiausias dėmesys skiriamas sėdmenų stiprinimui ir formavimui. Tai anticeliulitinė treniruočių rūšis. Intensyvumas 1-3. Trukmė 45 min. Sudėtingumas 2-3. Kalorijos 350-500 kcal. Įranga: svareliai, elastinės juostos, kamuoliai, stepai.