Tūpk! Stok!

Veido odos puoselėjimas!

Puoselėti veido odą yra privaloma!

Mūsų oda daug pasako apie mus ir mūsų organizmą. Oda mūsų indikatorius, rausta kai mes susijaudiname, blykšta, kai išsigastame. Ji rodo, kad patiriame stresą. Bloga odos būsena signalizuoja apie neteisingą jos priežiūrą, mitybą, stresą ar nemigą. Todėl turėtume, teisingai ir kruopščiai kasdien ja rūpintis. Pats papraščiausias dalykas kurį žinome visi, jog odą reikia prausti, valyti. Taigi noriu priminti etapus, kuriais reikėtų sekti norint švarios ir prižiūrėtos veido odos. 


1. Veido odos nuvalymas (Dulkės, makiažo likučiai, prakaitas, riebalinių liaukų išskyros visa tai užkemša poras ir skatina spuogų bei inkštirų atsiradimą.) Galite rinktis kosmetinį pienelį, valomajį kremą ar želė, putojantį muilo kremą, prausimosi gelius (putas), skirtas veidui. 
2. Odos tonizavimas (Vanduo, valomosios priemonės likučiai turi būti pašalinti toniku, jog toliau būtų palaikoma odos kraujo cirkuliacija, būtų išsaugotas pH rūgštingumo balansas, apsaugotų nuo mikrobų ir skatintų odos atsinaujinimą.) Naudokite tonizuojamuosius veido odos losjonus.
3. Veido odos drėkinimas ir maitinimas (Neleidžia odai prarasti drėgmės, ją minkština, lygina raukšles, stiprina, išlaiko elastingą ir jaunina.) Tam naudokite, dieninius- dienoms bei naktinius- naktims, kremus. Daugelis, nakčiai, nenaudoja jokių priemonių, o be reikalo juk naktį mūsų oda tikrai nesiilsi, atvirkščiai būtent naktį vyksta odos ląstelių regeneracija (atsinaujinimas). Todėl naktinis kremas tik padeda odai jos neapsunkindamas. Ryte atsibudus turite vėl praustis ir ruošti ją dienai …Taip tai lyg užburtas ratas tačiau neatsiejama nuo mūsų gyvensenos. Dienai rinkites kremus pagal savo odos poreikius (apsauginius, maitinančius, drėkinančius…)
Norėdamos geriausio rezultato, kiekvienam etapui rinkitės priemones pagal savo odos tipą, kitu atveju galite odai tik pakenkti. Taip pat prevencijai galite naudoti paakių kremus, veido serumus, veido šveitiklius, kaukes.

Straipsnio autorius: Tūpk Stok (Kristina Rastauskienė)
Šaltinis: www.tupkstok.lt
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.


 

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai