Tūpk! Stok!

Ką valgyti, norint turėti tobulą odą?

Kuomet organizme yra per didelis kiekis toksinų – pirmiausia tai pasimato ant mūsų odos. Taigi, norint pagerinti odos būklę, turime pradėti valyti organizmą (pašalinti toksinus). Šį kartą dalinamės patarimais kaip kuo lengviau ir greičiau išsivalyti kūną ir odą.

Pateikiame 10 maisto produktų, kurie labiausiai padeda kovoje su toksinais:

  1. Uogos. Juose gausu antioksidantų, kurie mažina stresą ir suteikia odai žvilgesį.
  2. Pomidorai. Turtingi vitaminais A ir C. Gausu antioksidantų.
  3. Citrina. Valo odą. Padeda subalansuoti organizmo rūgštingumą.
  4. Rėžiukai. Tai aštrūs, lapiniai žalumynai. Juose gausu vitamino C, kalcio, geležies ir sieros, kuri palaiko kepenų ir odos sveikatą.
  5. Pankoliai. Palaiko virškinimo funkciją, valo žarnyną.
  6. Runkeliai. Gerina kepenu veiklą, varo lauk toksinus.
  7. Avokadas. Turtingi vitaminu E, kuris labai naudingas mūsų odai. Labai naudinga jį sutrinti ir tiesiog tepti ant veido kaip kaukę.
  8. Varnalėša. Palaiko kepenų veiklą. Gausu antibakterinių ir antigrybelinių savybių, kurios labai naudingos virškinimui ir gerina ods būklę.
  9. Saldžioji bulvė. Gausu beta karotino. Jis naudingas žarnyno veiklai, gerina odos būklę.
  10. Moliūgų sėklos. Turtingos  vitamino E, cinko ir omega riebalų rūgščių.

Ribokite pieno produktus, keptą maistą ir miltinius patiekalus. Jie visi kemša poras, skatina šlakų ir toksinų atsiradimą.

Nepamirškite kasdien išgerti 2-3 litrus negazuoto vandens, jis padės valytis organizmui ir nesusidaryt toksinams.  Taip pat labai svarbu miegas, ne be reikalo miegas iki vidurnakčio vadinamas ,,grožio miegu‘‘. Stenkitės gult iki vidurnakčio ir išmiegoti ne mažiau 7 valandų.

Naudokite kuo natūralesnes veido odos priežiūros priemones. 

Straipsnio autorius: Tūpk Stok (Indrė Trusovė).
Šaltinis: ww.tupkstok.lt 
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai