Tūpk! Stok!

Kas iš tiesų vyksta su mūsų veido oda, kada treniruotės metu naudojame makiažą

Makiažas ir sportas nesuderinama?

Merginos, pripažinkite, tikrai ne kartą teko eiti į sporto salę su nemažu sluoksniu kosmetikos, kažkada taip elgiausi ir aš. Suprantama, juk daugelis iš mūsų į treniruotes skubame po darbo, todėl nenuostabu, kad patingime nusivalyti makiažą arba nesivalome jo todėl, kad aplinkui sukasi nemažas būrys gražių vyriškos lyties atstovų ir norisi visada atrodyti nepriekaištingai, juk ką gali žinoti, gal ir čia pasiseks sutikti tą vienintelį 😉 Na, bet  į sporto salę  reikėtų eiti sportuoti ir nesukti galvos dėl to, kas į jus žiūri, o kas visai nekreipia dėmesio, juolab, kad kosmetinės priemonės esančios ant mūsų odos, treniruočių metu, pridaro nemažai žalos. Taigi jeigu jūs priklausote tam tipui moterų, kurios niekada nesivalo makiažo sporto metu, šis straipsnis kaip tik jums. Štai, kodėl jūs privalote nusivalyti makiažą fizinio aktyvumo metu:
 

workout and makeup2

Pirmiausia kemšasi veido odos poros

Fizinio krūvio metu poros atsiveria ir šiek tiek padidėja. Todėl makiažo pagrindas esantis ant veido odos, o ypatingai toks, kuris turi naftalino, poras pradeda kimšti, o to pasekoje susiformuoja bjaurieji inkštirai, veidą išberia spuogais.

Kosmetikos produktai, kuriuos naudojate, gali paskatinti didesnį riebalų išskyrimą

Į makiažo pagrindą gali įeiti tokių ingredientų, kurie dirbtinai stimuliuoja odą ir sukelia padidėjusią riebalų  gamybą ypatingai susimaišius su prakaitu. Paprasčiausias sprendimas atsisakyti makiažo pagrindo ir naudoti natūralų drėkiklį be parabenų, be kvapiųjų medžiagų ir pan.

Jūs prarandate galimybę, natūraliai švytėti

Kiekviena svajojame apie sveiką ir spindinčią veido odą. Taigi būtent fiziniai pratimai gali padėti jums to pasiekti. Padidėjęs kraujo spaudimas padeda maitinti odos ląsteles, išnešiodamas maisto medžiagas ir šalindamas laisvuosius radikalus, kurie gali pažeisti mūsų odą.  Tačiau makiažas gali būti viena iš priežasčių, kuri neleidžia odai natūraliai regeneruotis. Taigi padedam į šalį makiažo pagrindą ir leidžiame odai natūraliai pasirūpinti mumis.

Makiažas gali sutrukdyti dirbti taip stipriai kaip norėtumėte

Makiažas  – vienas iš veiksnių, kuris gali jus priversti daugiau nerimauti, treniruočių metu. Tiesiog treniruočių metu daugiau galvosite apie subėgusius skaistalus, tušą ir kaip šiuo metu atrodote, nei visu 100 proc pasinertumėte į atliekamo pratimo taisyklingumą, saugumą ir teikiamą sporto malonumą.

 

Straipsnio autorius: Tūpk Stok (Olga Pocienė)
Šaltinis:  vogue.com
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *