Tūpk! Stok!

5 patarimai, ką turite daryti kasdien, kad pilvas būtų plokščias ir stangrus!

Norite plokščio ir stangraus pilvuko, keiskite savo įpročius!

1. Rytinė treniruotė pilvo presui
Pradėkite dieną treniruote pilvo presui. Norint išlaikyti pilvo raumenis tvirtus, juos būtina treniruoti. Užteks, kelių minučių ryte ir jau neilgai trukus pamatysite rezultatus, mažėjančias apimtis ir gražėjantį pilvo reljefą. Todėl atsikėlę, padarykite penkis pratimus, skirtus pilvo presui po 30-45 s., pratimų ciklą kartokite du kartus, po treniruotės būtinai ištempkite pilvo raumenis. Rekomenduoju šiuos pratimus: atsigulti/atsisėsti, žirklės, susiriesti į kamuoliuką, suglaustas kojas pakelti ir nuleisti, lenta nuo alkūnių.


2. Pusryčiai
Pusryčiai – pagrindinis dienos patiekalas, kurio negalite praleisti, jei svajojate apie plokščią ir tvirtą pilvą. Pusryčiai, pagreitina medžiagų apykaitą, o tai padeda deginti riebalus. Pasitaiko, kad po pusryčių pilvas išsipučia, tokios būsenos kaltininkai gali būti pieno produktai, todėl po pusryčių būtinai stebėkite kaip jaučiates suvalgę pieno produktų. Dažnai nei patys to nežinodami prastai toleruojame laktozę, kuri yra pieno produktuose, todėl jei jaučiate  bent menkiausią diskomfortą, pieno produktus, keiskite kitais, pvz. avižų koše, virta ant vandens su cinamonu ir šaukšteliu riešutų sviesto arba pasidarykite vaisių, daržovių kokteilį. Taip pat puiki alternatyva bus, kiaušinienė (be pieno produktų) su daržovėmis.

3.Eliminuokite šiuos maisto produktus
Rafinuotą cukrų: saldainiai, pyragėliai ir kt. Keiskite juos vaisiais, bet stenkitės rinktis tokius, kurie yra rūgštūs, o ne saldūs. Puikiai tiks kiviai, greipfrutai, ananasas. Venkite vynuogių arba valgykite nedideliais kiekiais ir nors tai yra vaisiai turėkite saiką, nepamirškite, kad ir jie turi cukraus. Yra žmonių, kuriems pilvą pučia nuo obuolių, tuomet, kuriam laikui jų atsisakykite. Brokoliai ir briuselio kopūstai, jau prieš tai minėti, pieno produktai, tai produktai, kurie taip pat gali sukelti pilvo pūtimą, todėl ir jų, kuriam laikui reikėtų atsisakyti. Stenkitės į mitybos racioną  įtraukti, tokias daržoves kaip: agurkai, šparaginės pupelės, salierai, tamsiai žalios spalvos lapinės salotos. Atsisakykite riebaus, sūraus maisto. Atsisakykite, bet kokių vaisvandenių.

4.Nepersivalgykite
Plokščias ir stangrus pilvas, tai ne tik maistas, kurį valgome ir laikas, kada valgome, bet kartu ir KIEK valgome.
Stenkitės valgyti reguliariai, mažomis porcijomis, 5-6 kartus per dieną. Trys pagrindiniai patiekalai ir 2-3 užkandžiai.
Šią taisyklę turite išmokti kaip TĖVE MŪSŲ. Laikantis šio mitybos principo, galima pasiekti puikių rezultatų.

5. Aukšto intensyvumo treniruotės
Visos treniruotės duoda naudos, bet jei į savo dienotvarkę įtrauksite aukšto intensyvumo inetrevalines treniruotes, rezultatus matysite daug greičiau. Aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės metu deginami riebalai, o ne raumenys, taip pat riebalų deginimo procesas vyksta ne tik treniruotės metu, bet ir po jos. Tai viena efektyviausių treniruočių, kuri pagreitina medžiagų apykaitą ir padeda kovoti su riebalų sankaupomis.

Straipsnio autorius: Tūpk Stok (Olga Pocienė)
Šaltinis: www.tupkstok.lt

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.
 

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai