Tūpk! Stok!

TOP 5 pratimai, padėsiantys sudeginti daugiau kalorijų!

Pradėję sportuoti dažnai pagalvojame apie tai, kokie visgi pratimai padėtų sudeginti daugiau kalorijų. Juk pradėjus sportuoti norisi, kuo greičiau išvysti teigiamus kūno pokyčius, aišku nereikia naiviai tikėtis, kad vieni ar kiti pratimai veikia kaip "panacėja" tikrai ne, darbo reikia įdėti visur,  tačiau kai kurie jų per tą patį laiko tarpą padės tai padaryti žymiai greičiau. Štai  jums mano TOP 5, kurie padės greičiau pasiekti norimų rezultatų.

1. Bėgimas

Na, kaip gi be jo! Niekam, ne paslaptis, kad bėgimo metu visam kūnui tenka didžiulė apkrova, todėl ir kalorijų yra sudeginama tikrai daug. Taigi, stenkitės, kuo daugiau bėgimo pratimų įtraukti į savo sporto dienotvarkę arba tiesiog pradėkite bėgti. Bėgimo metu sudeginama apie 600 kcal. per valandą.

Running-legs1

2. "Burpees"

Tai puikus pratimas padedantis sudeginti susikaupusius riebalus. Tyrimo metu buvo apskaičiuota, kad atliekant šį pratimą yra sudeginama apie 1,5 kcal. Geriausi rezultatai pasiekiami tuomet, kai kuo didesnis skaičius "burpees" yra atliekamas per trumpiausią laiką. Pamėginkite atlikti 10 "burpees", per 60 s.

burpees2

3. Šokdynė

Šokdynė dar vienas puikus, kalorijų degintojas. Pradėję šokinėti negalėsite atsidžiaugti rezultatais, nes šokdynė padeda sudeginti apie 300 kcal. per 30 min., o tai jau visi 600 kcal. per vieną valandą! Taip pat tai puiki priemonė širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimui.

jump-rope-exercise

4. Boksas

Boksas, uhhuu.. vien šio žodžio tarimas jau priverčia prakaituoti ir galvoti, kad atėjo galas 😀 Beje, boksas  padeda ne tik jaustis tvirtesniais ir labiau pasitikinčiais savimi, bet ir padeda sudeginti  apie 730 kcal. per valandą! Manau tikrai verta pagalvoti apie šį užsiėmimą.

5. Šokiai

Taip!! Tikrai taip, tai ir pramoga ir sportas. Šokiai per vieną valandą padeda sudeginti apie 443 kcal. Taigi kitą kartą šokių aikštelėje nevaržykite savęs ir judinkit klubais iki paryčių. O jeigu jau atsitiktų taip, kad patingėsite nueiti į sporto salę, puikus būdas deginti kalorijas namuose, įsijungus mėgstamos muzikos.

ballet-dancer-b-w-the-legs-Favim.com-485051

Straipsnio autorius: Tūpk Stok (Olga Pocienė)
Šaltinis: www.tupkstok.lt
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio.  Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *