Tūpk! Stok!

Gardus jogurtas iš avokado ir banano!

Apie teikiamą avokadų ir bananų naudą turbūt jau niekam pasakoti nebereikia. Tikrai visi žinome, kad tai du, puikūs vaisiai, kurie privalo būti kiekvieno iš mūsų namuose. Jų nauda mūsų organizmui yra stulbinama ir skonis puikus. O tiems, kas nemėgsta avokado ar bando jį pamėgti, manau puikiausiai tiks šis receptas. Nes šiame recepte naudojamas bananas, kiek prislopina avokado riebų skonį, kuris daugeliui nemėgstančių šio produkto asocijuojasi su muilu ir padaro jį švelniu, bei salstelėjusiu. 

 

bananiene

 

Taigi Jums reikės:

1/2 gerai prinokusio avokado (iš parduotuvės galite pirkti ir visiškai kietus avokadus, parsinešę namo, juos įdėkite tarp obuolių ir jau po vienos, dviejų dienų turėsite, puikiausiai sunokusius avokadus);

1/2 banano;

šlakelį citrinos sulčių;

1 kivis;

Chia sėklos;

1/2 likusio banano griežinėliais;

saujos avižų.

Gaminame jogurtą iš avokado ir banano:

Avokadą ir bananą sutriname iki vientisos masės, pagardiname šlakeliu citrinos. Jeigu trūksta saldumo galima įdėti šiek tiek medaus ar klevų, agavų sirupo. Vuolia!!! Štai taip greitai ir paprastai jūs pasiruošėte jogurtą. Jogurtą galima valgyti su bet kokiais vaisiais, sėklomis, riešutais. Šiuo atveju, gardinau likusiu bananu, chia sėklom, kiviu ir sauja avižų.

Skanaus!

Straipsnio autorius: Olga Pocienė (Tūpkstok)
Šaltinis: www.tupkstok.lt
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

 

 

 

 

 

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai