Tūpk! Stok!

Tūpk Stok narės rezultatai! – 67 cm nuo viso kūno ir – 14,4 kg!

Tiesiog neįtikėtini ir tuo pačiu labai tikėtini ir realūs rezultatai. Rezultatai, paremti valia, užsispyrimu ir noru. Reikia tik panorėti, užsispirti ir daryti, nelaukti rytojaus, nelaukti tinkamos nuotaikos, nelaukti naujos sportinės aprangos ar dar blogiau, nelaukti kol numesi kelis kg namuose, tam kad pasirodytum salėje, kam? Juk salė, treneris, salės draugai, ir yra čia tam, kad padėtų tau pasikeisti, kad nepalūžtum silpnumo akimirką. Todėl, jei nusprendei keistis, jei jauti, kad nesi patenkinta (-as), savo sveikata, išvaizda, nieko nelauk ir veik! Gyvenimas per trumpas, kad lauktum geresnio rytojaus, tik tu pats kuri dabartį ir ateitį. O aš sakau, šaunuolė! Tau pavyko! Ir tikiu, kad tai dar ne pabaiga 😉

 Ir štai mano gyvenime  atsirado BODYFLEX  treniruotės   ir  trenerė  Olga.  Ačiū šiai  nuostabiai  trenerei, kad ji yra, kad ji pakeitė mane.  Ir iš tikro pasikeičiau  ne tik išoriškai, bet ir viduje.  Pasirodo sveikas maistas ne tik naudingas, bet ir  – LABAI  SKANUS.  Trenerės Olgos  sudarytas mitybos planas man labai patiko ir  tiko.  Numetus  keletą kilogramų pasijutau lengvesnė, dingo nuovargis,  į ketvirtą aukštą užlipų nebeuždusdama. Visur  dabar norisi išeiti, o ne likti namuose prie televizoriaus.     Sportuoti  man nelabai patinka,  bet į  Bodyflex  treniruotes  einu  su džiaugsmu.  Kas jaučia bent  menkiausią  tinginį, o sulieknėti  nori   tai Bodyflex  treniruotes  kaip tik Jums. 

Spalis /Gruodis 
Svoris: 105 kg. /  90.6 kg.   – 14.4 kg 
Krūtinė: 115 cm/107 cm  – 8 cm
Talija: 93 cm/82 cm   – 11 cm
Talijos apačia: 121 cm/111 cm  – 16 cm
Klubai: 121 cm/111 cm   – 10 cm
Šlaunis: 72 cm/67 cm  – 5 cm
Rankos: 39 cm/33 cm  – 6 cm 
Viso   –  67 cm  Iš 48 drabužių dydžio į 42 !!!! Rezultatai stulbinantys!

Šaltinis: www.tupkstok.lt
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai