Tūpk! Stok!

Imuniteto stiprintojas! Tikra vitaminų ir mineralų bomba!

Štai ir vėl atėjo rudenėlis! Rudenėlis, tai metas, kada medžių lapai dabinasi ryškiomis rudenio spalvomis, kada dangus vis dažiau ir dažniau pravirksta, gatvės skęsta balose, vėjas siaučia ir jau ne taip švelniai kutena skruostus. Bet kad ir koks žavus bebūtų rudenėlis, gamtos permainos atneša, ne tik pasikeitusį orą, bet ir aibę negalavimų. Vis dažniau peršalame, puola įvairūs virusai, infekcijos. Neleiskite slogai ir karščiavimui sugadinti jums nuotaikos, todėl imunitetą stiprinkite iš anksto! Biostimuliatorius, vitaminų ir mineralų bomba – bičių žiedadulkės ir duonelė!

Žiedadulkės – tai vyriškos lytinės augalų ląstelės, kurias renka bitės, jas kaupia kaip maisto atsargą ir jomis maitinasi. Žiedadulkes bitės renka iš įvairių laukinių ir kultūrinių augalų. Kiekvieno augalo žiedadulkių forma ir spalva yra skirtingos. Žiedadulkėse yra daug vitamino C, rutino, B grupės vitaminų, antioksidanto vitamino E bei folio rūgšties. Ypač daug kalio, fosforo, cinko, geležies ir magnio. Visgi labiausiai žiedadulkės vertinamos dėl visaverčių baltymų. Jose net 5–7 kartus daugiau aminorūgščių nei jautienoje ar kiaušiniuose. Taip pat yra medžiagų, šalinančių iš organizmo „blogąjį“ cholesterolį.

Žiedadulkių sudėtis:

14 vitaminų (visas B grupės vitaminų spektras, A, C, PP, E, folio rūgšties ir t.t.);

Didelis kiekis baltymų (apie 30-50 proc.);

Mineralinės medžiagos;

Angliavandeniai;

Fermentai;

Fenoliniai junginiai;

Lipidai;

Fitohormonai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos.

Bičių duonelė yra labai panašios sudėties, tik jos sudėtis kiek skiriasi, yra didesnis kiekis vitaminų, kiek mažiau baltymų, bet daugiau angliavandenių ir mažesnis kiekis riebalų. Žinoma, jei lyginti bičių duoną būtų kiek vertingesnė.

Žiedadulkės ir bičių duona: stiprina imunitetą, padeda sureguliuoti žarnyno veiklą, padeda gydant impotenciją, palengvina lėtinių uždegiminių ligų gydymą, pasižymi detoksikuojančiu poveikiu, skatina sveikų audinių regeneraciją, lėtina senėjimą, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje, pagerina galvos smegenų veiklą, atstato mineralų, vitaminų kiekį organizme, didina vaisingumą ir t.t. Tai tik dalis, viso to, ką gali jums suteikti bičių gėrybės.

 

Straipsnio autorius: Olga Pocienė
Šaltinis: www.tupkstok.lt
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

 

 

 

 

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai