Tūpk! Stok!

Tūpk Stok narės rezultatai! -80,5 cm nuo viso kūno ir -15 kg!

Aš negaliu atsidžiaugti šia moterimi. Tik užsispyrimas ir valia, duoda tokius neįtikėtinus rezultatus. Viskas labai paparasta, o tuo pačiu ir sudėtinga, bet užssispyrimas, noras pasiekti užsibrėžtus tiklsus, nei akimirkai nepalaužė, nebuvo jokių pasiteisinų, atsikalbinėjimų, ieškojimų priežasčių, dėl kurių būtų galima neiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių. Ir štai, pagerėjusi savijauta ir padailėjusios linijos, nedingstanti šypsena veide ir energijos kupina moteris. Šaunuolė! Garsiai šaukiu ir tikiu, kad viskas dar  prieš akį.

Sveiki! Norėčiau pasidalinti savo istorija ir džiaugsmu. Esu moteris amžiuje, svoris didelis ir ligų visa krūva: astma, aukštas kraujo spaudimas ir t.t. nesinorėjo niekur eiti. Sporto šakų yra labai daug ir įvairių. Daugelį sporto klubų aplankiau ir aš. Visur buvo dideli krūviai arba intensyvumas, tai ne mano amžiuje. Dukra pasiūlė mesti svorį. Anksčiau ji buvo lankiusi bodyflekso treniruotes, tai pasiūlė ir man. Tai va nuo vasario mėnesio pradėjau sportuoti. Susipažinau su trenere Olga. Tai nuostabus, geros širdies žmogus. Ji išmatavo , pasvėrė, sudarė mitybos planą, pasiteiravo apie mano problemas ir pradėjom imtis darbo. Griežtai suėmiau save į rankas ir po mėnesio rezultatai buvo stulbinantys. Mano savijauta pagerėjo, jaučiuosi lengva ir visada su gera nuotaika. Už tai esu labai dėkinga trenerei Olgai už palaikymą, stumimą į priekį. Ir toliau sieksiu savų svajonių. Moterys, kurios norit sportuoti,padailinti savo apimtis ir nerandat savo sporto šakos siūlau pamėginti bodyflex, gal tai kaip tik Jums! O mano rezultatai tokie: 


Vasario 6 d./ Birželio 6 d.
Svoris:        118.5 kg. /  103.5 kg.   – 15 kg 
Krūtinė: 125 cm/118 cm  – 7 cm
Talija: 110 cm/96 cm   – 14 cm
Talijos apačia: 137 cm/122 cm  – 15 cm
Klubai: 131 cm/116.5 cm   – 14.5 cm
Šlaunis: 78 cm/67 cm  – 10 cm
Rankos: 41 cm/36 cm  – 5 cm 
Viso   –  80,5 cm  !!!! Rezultatai stulbinantys!

Šaltinis: www.tupkstok.lt
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.
 

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai