Tūpk! Stok!

Group of young women exercising with weights while sitting on fitness ball in health club. Horizontal shot.

10 priežasčių, kodėl verta sportuoti!

Daugelio iš mūsų dažniausia ir beveik vienintėle priežastimi, dėl kurios nusprendžiame sportuoti yra noras padailinti kūno linijas, numesti svorį. Tai nėra blogai, bet vedami tik šios minties ir tikėdamiesi rezultatų per pirmas kelias dienas, galime nusivilti ir mesti treniruotes, net nespėję įžvelgti ir pastebėti kitų,  teigiamų fizinio aktyvumo savybių.  Juk fizinis aktyvumas susijęs ne tik su kūno kultu, bet dar ir su puikia savijauta, kuri turėtų būti mūsų prioritetu!  Taigi 10 priežasčių, kodėl mes privalome sportuoti ir bent tris kartus per savaitę aplankyti sporto salę arba tiesiog aktyviai praleisti laiką:

Fizinis aktyvumas  mažina PMS simptomus;

Fizinis aktyvumas gerina atmintį;

Fizinis aktyvumas yra natūralus antidepresantas;

Fazinio aktyvumo dėka didėja pasitikėjimas savimi;

Reguliariai užsiimant fizine veikla, didėja energijos lygis ne treniruočių metu. Tai yra jūs jausitės energingesni ir žvalesni;

Reguliarūs užsiėmimai gerina miego kokybę, todėl pamirškite bemieges naktis ir mėgaukitės kietu ir saldžiu miegu;

Fizinis aktyvumas mažina įtampą, nerimą, stresą;

Fizinis aktyvumas didina kūrybiškumą;

Fizinis aktyvumas stiprina griaučių ir raumenų sistemas;

Fizinis aktyvumas padeda jaustis jaunesniais ir gražesniais.

Taigi, tai tik maža dalis visų teigiamų pokyčių, kurie laukia pradėjus reguleriai sportuoti, aktyviai judėti, o kada jei ne vasarą, galime pradėti daugiau judėti.

Šaltinis: www.tupkstok.lt
Straipsnio autorius: Olga Pocienė (Tūpk Stok)
Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Čia pateikta informacija, nėra skirta diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytojais. Darydami pratimus namuose Jūs pilnai atsakote patys už save.

Komentarai

Komentarai

Susiję straipsniai